Naše služby

Cílem naší společnosti je nabídnout komplexní služby v oblasti výroby plachet pro nákladní vozidla, přívěsy, návěsy nebo vozíky, dále výroby reklamních transparentů a poutačů a čalounictví.

Komplexní realizace zakázek

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Zajistíme grafický návrh například budoucího potisku ale stejně tak můžete dodat vlastní podklady. Dodáme potřebný materiál a zajistíme kompletní výrobu.

Zpracování předběžných kalkulací zdarma

Rádi bychom zveřejnili na našich stránkách kompletní ceníky, ale vzhledem k rozdílným nárokům našich klientů to není možné. Proto nabízíme zpracování předběžných kalkulací zdarma.

Čalounění

Poskytujeme veškeré čalounické služby. Z naší široké nabídky můžete využít možnosti očalounění různých druhů nábytku včetně historického, autosedaček nových vozů i veteránů, motocyklových sedadel s možností úpravy tvaru, čalounění bytových dveří a mnoho dalších služeb v oboru.

Renovace interiérů historických vozů

Díky široké nabídce potahových látek, koženek i kůží jsme schopni zrenovovat různé typy veteránů, kočárů, autosedaček apod.

Plátěné střechy na kabriolety

Máme dlouholeté zkušenosti s renovacemi i s opravami plátěných střech na různé druhy nových kabrioletů i na veterány. Jako materiály používáme střechovici a speciální slídy. Bližší informace rádi podáme při telefonickém kontaktu, popřípadě je možno shlédnout fotogalerii.


Zpracování kalkulace zdarma

Přejete si zpracovat předběžnou kalkulaci? Neváhejte nás kontakovat, kalkulaci pro Vás zpracujeme zdarma.

                                                                                                                                                      Zadat poptávku>>